Read Genç Bir Don Juan'ın Maceraları by Guillaume Apollinaire Free Online


Ebook Genç Bir Don Juan'ın Maceraları by Guillaume Apollinaire read! Book Title: Genç Bir Don Juan'ın Maceraları
The author of the book: Guillaume Apollinaire
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 555 KB
Edition: Sel Yayıncılık
Date of issue: 2009
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Genç Bir Don Juan'ın Maceraları:

Çok küçük yaştan itibaren kadın kokusu ve bedenine olan tutkusunu dizginleyemeyen genç Roger, yıllar geçtikçe çevresindeki bütün kadınları gözlemleyerek aşama aşama kendi bedenini ve cinselliğini keşfeder. Sonunda çevresindeki kadınların bir numaralı küçük Roger'si, onları her daim hoşnut etmeyi beceren "Don Juan"ı olur. Roger anatomi atlasından edindiği ve Papaz'a günah çıkaran kadınlardan sızdırdığı bilgilerin ışığında, cinselliğin kucağında ve edepsizliğin eşiğinde bir maceradan ötekine sürüklenir.Yirminci yüzyılın en büyük şairlerinden Apollinaire'in kaleminden, dönemine göre cesur ve hayli aykırı bir dille cinselliğin keşfi.

Read Ebooks by Guillaume ApollinaireRead information about the author

Ebook Genç Bir Don Juan'ın Maceraları read Online! Wilhelm Albert Włodzimierz Apolinary Kostrowicki, known as Guillaume Apollinaire (in French pronounced [ɡijom apɔliˈnɛʁ]) was a French poet, writer, and art critic born in Italy to a Polish mother.

Among the foremost poets of the early 20th century, he is credited with coining the word surrealism and writing one of the earliest works described as surrealist, the play Les Mamelles de Tirésias (1917, later used as the basis for an opera in 1947).


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Genç Bir Don Juan'ın Maceraları
Read EBOOK Genç Bir Don Juan'ın Maceraları by Guillaume Apollinaire Online free

Download PDF: gen-bir-don-juann-maceralar.pdf Genç Bir Don Juan'ın Maceraları PDF