Read Więzień labiryntu by James Dashner Free Online


Ebook Więzień labiryntu by James Dashner read! Book Title: Więzień labiryntu
The author of the book: James Dashner
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 522 KB
Edition: Papierowy Księżyc
Date of issue: September 12th 2014
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Więzień labiryntu:

Światowy bestseller, na podstawie którego powstał film wytwórni Twentieth Century Fox.

"Więzień labiryntu" to pierwszy tom trylogii amerykańskiego autora Jamesa Dashnera, która stała się światowym bestsellerem i jest uznawana za jedną z najlepszych książek tego gatunku, obok takich tytułów jak „Igrzyska Śmierci” czy „Niezgodna”.

"Więzień labiryntu" to pełna akcji i nieustającego napięcia książka, która chwyci czytelnika za gardło, i nie puści aż do ostatniej strony, ponieważ każde wejście do Labiryntu może stać się przepustką do koszmaru, i walką na śmierć i życie...

Kiedy Thomas budzi się w ciemnej windzie, jedyną rzeczą jaką pamięta jest jego imię. Kiedy drzwi się otwierają jego oczom ukazuje się grupa nastoletnich chłopców, która wita go w Strefie – otwartej przestrzeni otoczonej wielkimi murami, która znajduje się w samym centrum wielkiego i przerażającego labiryntu.

Podobnie jak Thomas, żaden z mieszkańców Strefy nie wie z jakiego powodu się tu znalazł i kto ich tu zesłał. Czują jednak, że ich obecność nie jest przypadkowa i każdego ranka próbują znaleźć odpowiedź, przemierzając korytarze otaczającego ich labiryntu. Jednak ta droga nie jest łatwa, bowiem labirynt skrywa swoje okrutne tajemnice.

Kiedy następnego dnia po Thomasie windą do Strefy po raz pierwszy zostaje dostarczona dziewczyna przynosząc tajemniczą wiadomość, wszyscy Streferzy zdają sobie sprawę, że od tej pory nic nie będzie już takie jak było. Thomas podświadomie czuje, że to właśnie on i dziewczyna są kluczem do rozwiązania zagadki Labiryntu i znalezienia wyjścia. Ale z każdą chwilą czasu na to jest coraz mniej, a pytań wciąż więcej.

Dlaczego w ogóle znaleźli się w Strefie?
Jaka jest ich rola?
Kim są Stwórcy, którzy sprawują nad nimi kontrolę?
Czym jest labirynt i czy można znaleźć z niego wyjście?
Jaką cenę przyjdzie im za to zapłacić i czy są na to gotowi?

Szansa jest tylko jedna:

Znajdź wyjście albo giń.

Read Ebooks by James DashnerRead information about the author

Ebook Więzień labiryntu read Online! James is the author of THE MAZE RUNNER trilogy and THE 13TH REALITY series. He also published a series (beginning with A DOOR IN THE WOODS) with a small publisher several years ago. He lives and writes in the Rocky Mountains.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Więzień labiryntu
Read EBOOK Więzień labiryntu by James Dashner Online free

Download PDF: wizie-labiryntu.pdf Więzień labiryntu PDF