Read Upadające Królestwa by Morgan Rhodes Free Online


Ebook Upadające Królestwa by Morgan Rhodes read! Book Title: Upadające Królestwa
The author of the book: Morgan Rhodes
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 9.94 MB
Edition: Gola
Date of issue: November 13th 2013
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Upadające Królestwa:

Nadchodzi czas wojny... zdecyduj po czyjej staniesz stronie.

W Mytice wojen nie było od stuleci, a o magii opowiada się tylko w bajkach i legendach. Teraz jednak wszystko się zmieni. By zrealizować plany podboju sąsiednich królestw, władcy zmieniają życie swych poddanych w piekło. W świecie intryg, zdrad, potajemnych sojuszy i niespodziewanej miłości, splatają się losy czwórki młodych bohaterów.

Księżniczka: wychowywana w luksusie i chroniona przed światem Cleo wyrusza w niebezpieczną podroż na terytorium wroga, w poszukiwaniu magii, która podobno już dawno wygasła.

Buntownik: Jonas występuje przeciwko tym, którzy bezlitośnie ciemiężą jego zubożały kraj. Niespodziewanie dla samego siebie, staje na czele pierwszego od stuleci powstania.

Czarodziejka: Lucia, tuż po urodzeniu adoptowana przez rodzinę królewską, odkrywa prawdę o swojej przeszłości – o nadprzyrodzonym dziedzictwie i swoim przeznaczeniu.

Następca tronu: wychowany na bezwzględnego przywódcę i zdobywcę Magnus, pierworodny syn króla, uświadamia sobie, że serce może być bardziej zabójczym orężem niż miecz...

Pewne jest tylko to, że królestwa upadną... Kto zatriumfuje, gdy wszystko, co znano do tej pory, się skończy? Co zrobią Obserwatorzy, pilnie śledzący poczynania ludzi i mający nadzieję na odnalezienie dawno zaginionych klejnotów o wielkiej mocy, które ożywią magię na Mytice i przywrócą tym ziemiom szczęście?

Read Ebooks by Morgan RhodesRead information about the author

Ebook Upadające Królestwa read Online! Morgan Rhodes lives in Ontario, Canada. As a child, she always wanted to be a princess -- the kind that knows how to wield a sharp sword to help save both kingdoms and princes from fire-breathing dragons and dark wizards. Instead, she became a writer, which is just as good and much less dangerous. Along with writing, Morgan enjoys photography, travel, reality TV, and is an extremely picky, yet voracious reader of all kinds of books. Under another pen name, she’s a national bestselling author of many paranormal novels. Falling Kingdoms is her first high fantasy.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Upadające Królestwa
Read EBOOK Upadające Królestwa by Morgan Rhodes Online free

Download PDF: upadajce-krlestwa.pdf Upadające Królestwa PDF