Read Sára, kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší by Esther Hicks Free Online


Ebook Sára, kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší by Esther Hicks read! Book Title: Sára, kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší
The author of the book: Esther Hicks
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 875 KB
Edition: Synergie
Date of issue: 2010
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Sára, kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší:

Sára je plachá, uzavřená desetiletá dívka, která není příliš šťastná. Má zlomyslného bratra, který ji neustále provokuje, kruté a bezcitné spolužáky, a ve škole ji to moc nebaví. Je zkrátka jako mnoho jiných dnešních dětí. To všechno se změní, když potká Šalamouna, moudrou nadpozemskou sovu, která jí ukáže, jak se na svět dívat jinak, očima bezvýhradné lásky. Naučí Sáru, jak přijímat čistou, pozitivní energii. Sára poprvé vidí, kým skutečně je a jak neomezené možnosti má.
Jako čtenáři si uvědomíte, že je to mnohem víc než dětská knížka. Je to návod, jak získat radost a štěstí, které jsou naším vrozeným právem. Budete se Sárou sdílet její vzlety i propady na cestě k většímu naplnění a uvědomíte si, že takové dítě je v každém z nás.

Read Ebooks by Esther HicksRead information about the author

Ebook Sára, kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší read Online! Esther Hicks is an American inspirational speaker and best-selling author. She has co-authored nine books with her husband Jerry Hicks, presents workshops on the Law of Attraction and appeared in the first release of the film The Secret. The Hickses' books, including the best-selling series The Law of Attraction, are — according to Esther Hicks — Channelled from a group of non-physical entities called Abraham (Hicks describes what she is doing as tapping into "infinite intelligence").

Esther Hicks was born in Coalville, Utah. She married her current husband, Jerry Hicks, in 1980 and has one daughter by her former marriage.

Esther Hicks's material was the inspiration behind "The Secret"


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Sára, kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší
Read EBOOK Sára, kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší by Esther Hicks Online free

Download PDF: sra-kniha-prvn-o-vnm-ptelstv-dvou-blzkch-du.pdf Sára, kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší PDF