Read Whole30 – Třicetidenní restart, který vám přinese zdraví a svobodu v jídle by Melissa Hartwig Free Online


Ebook Whole30 – Třicetidenní restart, který vám přinese zdraví a svobodu v jídle by Melissa Hartwig read! Book Title: Whole30 – Třicetidenní restart, který vám přinese zdraví a svobodu v jídle
The author of the book: Melissa Hartwig
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 930 KB
Edition: Jan Melvil Publishing
Date of issue: November 18th 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Whole30 – Třicetidenní restart, který vám přinese zdraví a svobodu v jídle:

Program Whole30, poprvé uvedený v knize Jídlo na prvním místě, pomohl statisícům lidí z celého světa zlepšit si zdraví a zhubnout. Přinesl jim také zlepšení kvality spánku, hladiny energie, nálady i sebedůvěry. Kniha Whole30 je nezbytným průvodcem pro všechny, kteří v programu chtějí pokračovat, anebo o jeho zahájení teprve uvažují.

Vzdát se na měsíc jídel, k nimž máme emotivní vztah, je hrozivá představa. Přímo paralyzující. Jak se máte účastnit oslav, zvládat stres, vyrovnat se s náročným dnem v práci, upevňovat pouta s rodinou? Jak se těšit ze života bez koláče, čokolády, bez vína nebo chleba?

Program Whole30 však není dieta, rychlé krátkodobé řešení nebo třicetidenní zkouška silné vůle. Není to ani program redukce hmotnosti. Cílem Whole30 je změnit váš život. Jak ukázaly zkušenosti absolventů programu, Whole30 od základu mění to, jak přemýšlíte o své stravě, o svém těle, o svém životě. Ve Whole30 jde o mnohem, mnohem víc než jen o jídlo.

Za šest let existence programu, představeného poprvé v knize Jídlo na prvním místě, nasbírali autoři nepřeberné množství zkušeností, odpověděli na tisíce dotazů a poznali všechna úskalí, která mohou účastníky Whole30 potkat. Ve své nové knize Whole30 – Třicetidenní restart, který vám přinese zdraví a svobodu v jídle nabízejí detailní návod, jak zvládnout tuto cestu životní proměny.

Read Ebooks by Melissa HartwigRead information about the author

Ebook Whole30 – Třicetidenní restart, který vám přinese zdraví a svobodu v jídle read Online! Melissa Hartwig is a Certified Sports Nutritionist who specializes in helping people change their relationship with food and create life-long, healthy habits. She is the co-creator of the Whole30 program, the New York Times bestselling co-author of The Whole30 and It Starts With Food, and the author of Food Freeedom Forever and The Whole30 Cookbook.

Melissa has been featured by Dr. Oz, The Today Show, the New York Times, the Wall Street Journal, Details, Shape, Outside, and SELF. Melissa has presented more than 150 health and nutrition seminars worldwide and provides support to more than 2 million people a month through the Whole30 (whole30.com) website.

She lives in Salt Lake City, UT.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Whole30 – Třicetidenní restart, který vám přinese zdraví a svobodu v jídle
Read EBOOK Whole30 – Třicetidenní restart, který vám přinese zdraví a svobodu v jídle by Melissa Hartwig Online free

Download PDF: whole30-ticetidenn-restart-kter-vm-pinese-zdrav-a-svobodu-v-jdle.pdf Whole30 – Třicetidenní restart, který vám přinese zdraví a svobodu v jídle PDF